Skip to content

Грабіжництвом накопичують скарби

Грабіжництвом накопичують скарби published on No Comments on Грабіжництвом накопичують скарби

Свого часу Бог сказав про Свій народ:

“Вони не вміють діяти справедливо, говорить Господь: насильством і грабіжництвом накопичують скарби в оселі свої” (Амос 3:10).

Наша державна система, перейнявши найкращий грабіжницький досвід СРСР, грабувала і продовжує грабувати народ і країну, мислячи себе “богами”. Більшість чиновників (“культуроабразующєє бальшінство”) продовжують заробляти на крові і горі людей; навіть війна їх не витверезвляє від оп’яніння духом самозбагачення і грабежу. Народ, як замучений віл, тягне на собі державні податки, світло, газ, волонтерську допомогу воїнам і населенню на Донбасі фінансами і продуктами, підвищення цін, тощо. На превеликий жаль, система великодержавного грабіжництва в українських реаліях стала аксіомою. Допоки ми, як народ, не усвідомимо, що державні структури мають служити народові, а не народ державним структурам, доти державна система безвідповідально і безнаказанно буде насилувати народ, як в часи золотого батона…

Хто має вуха почути, нехай почує. Грабіж може припинитись тільки Євангелієм. Або такою мірою відповідальності, яка не сумісна зі здоровим способом життям на планеті Земля. То краще вже Євангелієм. А принцип Євангелія досить простий:

“Хто крав, нехай не краде, а ліпше трудися, роблячи своїми руками корисне, аби було з чого вділити нужденному” (Ефесянам 4:28).

А не забрати в нужденного останнє, пограбувавши його…

Leave a Reply

Primary Sidebar

Secondary Sidebar

%d bloggers like this: