Skip to content

Добра звістка від свинопаса

Добра звістка від свинопаса published on No Comments on Добра звістка від свинопаса

#Іронія Деякі люди, обираючи між користю від звільнення від демонського впливу і користю від свиней, вибирають все-таки користь від свиней. Вибирають цілим містом, як прояв корпоративної культури.

Скорбота від втрати стада свиней затьмарила радість за людину, яку Ісус звільнив від демонського впливу. І пєчаль втрати свиней затьмарила той факт, що двом людям Бог повернув розум. Ніщо так не змогло об’єднати жителів міста проти Ісуса, як втрата свиней.

Людська природа чомусь завжди схильна до того, щоб більше звертати увагу на користь від присутності свиней, ніж на користь від присутності Христа, навіть коли гинуть мої свині. Це ж мої свині! Євангеліє від свинопаса виявилось більш цінним, ніж Євангеліє від Христа, а авторитет свинопаса виявився вищим, ніж Царя всіх царів. Суть євангелія від свинопаса: мене не цікавить, що буде з іншими людьми, країною, моїм містом, якщо гинуть мої свині, або свині мого господаря…

Розумні люди побачили звільнення двох біснуватих від демонського впливу, і що у цьому світі на двох розумних людей стало більше. А послідовники свинопасів побачили тільки втрату свиней, навіть не звернувши увагу на те, що тепер жителям міста можна не боятися ходити тією дорогою, оскільки ті двоє лютих людей вже не є небезпечними для них та їх дітей… “І ось, ціле місто вийшло назустріч Ісусові і, коли побачило Його, просили, щоб Він відійшов од їхнього краю” (с) Мт 8:34. А до якого євангелія прислухаємось сьогодні ми: свинопасів чи Христа?…

PS. Подумав ще… Я нікого ніким не називав, і не варто приписувати того, про що в тексті НЕ сказано. Все, що людина додумала після прочитання, результат життєдіяльності розуму тієї людини. Хай живе розум! Да здравствует разум!

PPS. Я тут ще трохи подумав… Але ж навіть розум без мудрості, то бєстолочь. Бо розум допомагає розпізнати молоток і цвях, а мудрість — що молотком треба лупити по цвяху, а не по голові чи пальцях. Тому, слава мудрості! Да здравстует мудрость!

Leave a Reply

Secondary Sidebar

%d bloggers like this: