Skip to content

Format Antique — Лідер року 2017

Format Antique — Лідер року 2017 published on No Comments on Format Antique — Лідер року 2017

#СемейныеЩепки. Мій тато, як підприємець, отримав наступного листа сьогодні (див. нижче). Він є сповідуючим християнином, його фірма Формат-А (Format Antique, відома ще як ПП ДМ) друкує сотні книг з історії України, підручники, християнську і богословську літературу, авторські наукові монографії тощо. Багато разів отримував різні відзнаки і нагороди з якості друку (я часом ділився ними в себе на ФБ-сторінці). 

Разом з тим, Микола Садонович ніколи не рекламував свою друкарню, і ні однієї копійки не потратив на рекламу. Вся реклама йшла і йде виключно від замовника до замовника. Просто хочеться вказати на те, що християни можуть працювати в різних сферах, збудовуючи українську державу, без всякого лишнього пафосного самопіару (бо ж сьогодні дуже модно серед християн вважати, що якщо ти не написав про щось на ФБ, то ти зрадливо або мовчиш, або ніц не робиш ні для Церкви, ні для країни). Чи легко християнину вести в Україні бізнес з високими показниками, та ще й усвідомлюючи свою відповідальність “перед Богом і державою”? Ні, абсолютно нелегко, навіть дуже важко і складно… Проте, з Божою допомогою, можливо, якщо це є частиною місії Бога, професійної місії через присутність у своїй сфері діяльності, як сповідуючого християнина.

Тато розпочав друкарську діяльність ще за радянських часів, коли ми жили в маленькій хрущовській 3-кімнатній квартирі в м. Рівне по вул. Гагаріна, 21 на 5-му поверсі. Нас було в тій квартирці 9 дітей, плюс підпільна друкарня. В мініатюрній кухоньці їли в декілька заходів. Тато, аби забезпечити сім”ю, працював на двох роботах: слюсарем і пасічником. А ночами друкували Нові Завіти, співаники, різну християнську літературу. Різне було і з радянським КГБ, і з деякими “бажаючими добра” з-поміж християн. Проте Господь чудом зберіг його від Сибіру, а нас — від втрати тата (ми усвідомлюємо, що це Божа незаслужена милість до нас, бо десятки християнських друкарів-підпільників були арештовані органами КДБ і відбули великі тюремні сроки, а багатьом з них прийшлося залишитись в Сибіру на поселенні)…

Я практично з раннього дитинства виріс на книгах, як і мої менші брати і сестри. Книги були скрізь: під ліжками, матрацами, в шафах, на шафах, під шафами, де тільки можна було уявити і трішки їх приховати від стороннього ока… Тато з мамою нас вчили, що і кому казати і не казати — це була одна з моїх перших потужних шкіл життя… Прийшов час свободи, і тато легалізував друкарську діяльність як мале підприємство. Я ще в ній мав честь пропрацювати до 1994 р., коли поїхав на навчання в Донецький християнський університет.

З татом завжди в ці часи була і є поряд мама, їх ніжна любов один до одного і їх сімейний шлях заслуговує на окрему книгу про батьків 11-ти дітей, тернистий шлях зростання багатодітної сім”ї (проблематикою якої майже не цікавиться в цілому ні суспільство, ні держава, ні церква — це взагалі окрема тема…), служіння батьків Богу і людям, їх підпільну друкарську діяльність (десятки і сотні історій Божої милості), роботу в місії “Світло Євангелії”, і багато іншого. Я мрію написати про них книгу на основі своїх щоденників і записів… І про них я зовсім трішки писав на своєму блозі:

Хочу також на правах старшого брата від щирого серця подякувати найменшому татовому брату Валентину Дятлику (тато — перший син, Валік — десятий в їх сім”ї), а також своїм братам і сестрам, без посвяти яких робота друкарні була би неможливою: Михайло, Петро, Павло, Тетяна, Віталій Сусь (а також в різний час тимчасовим “асистентам” Костя Когут і Назар Дятлик).

PS. Ну і власне лист, який прийшов сьогодні тату:


Від: Національний бізнес-рейтинг
Кому: Директору ПП Фірма “Format Antique” (Format-A) Дятлику Миколі Садоновичу
19 липня 2018 р.
Вих. 20897-18LO1-0301

Шановний Микола Садонович! Інформуємо Вас про результати рейтингового аналізу основних показників фінансово-господарської діяльності підприємств України за даними фінансової звітності. Ваше підприємство посіло наступні позиції у топ Національного бізнес-рейтингу:

5 місце (золото) серед суб’єктів господарювання України за показником “Коефіцієнт обертаємості грошових коштів” (зі списку Топ-90 серед підприємств України за результатами загальнодержавного економічного ранжування).

1 місце (золото) серед суб’єктів господарювання Рівненської області за показником “Коефіцієнт обертаємості грошових коштів” (серед підприємств Рівненської області за результатами загальнодержавного економічного ранжування, КВЕД 58.11 Видання книг)

Високі результати свідчать про успішну реалізацію стратегії компанії, її бездоганну ділову репутацію, довіру клієнтів і партнерів. Саме тому Ваше підприємство заслужено отримує престижний статус “Лідер року 2017”.

Литвинова Інна,
Голова оргкомітету Національного бізнес-рейтингу

Leave a Reply

Secondary Sidebar

%d bloggers like this: