Skip to content

Просити мудрість у Господа не осоромлює…

Просити мудрість у Господа не осоромлює… published on No Comments on Просити мудрість у Господа не осоромлює…

#ДорожныеЩепки. Про #розум і #премудрість. Ми часто думаємо, що мудрість приходить від досвіду. Але Господь неодноразово наголошує, що саме Він, а не життя, є джерелом мудрості. Стосунки з досвідом не дають тої премудрості, що дає Господь: розуміти природу своєї сутності, людини, речей, оточуючого середовища. 

Інформація, яку ми здобуваємо, – це все окремі пазли. Але в одну мудру картинку Божого світогляду та корисного для суспільства і Церкви знання ми зможемо скласти виключно за допомогою Божої премудрості, яка дається тільки Ним. Це ні в якому разі не нівелює знання та досвід! Проте здобувати знання і досвід без Божої премудрості, це як сіяти жито в мертвих безводних пісках пустелі. Що з того виросте і коли? Божа премудрість сьогодні нам просто необхідна: починаючи з застосування ядерної фізики і закінчуючи реформами та інноваціями в системі вищої освіти України. Просимо у Господа. Він не осоромлює. Прийти і звернутись до Нього за мудрістю настільки ж соромно, як спраглому прийти в засушливій пустелі до криниці та напитись з неї холодної води…

«Бо тільки #Господь дає ПРЕМУДРІСТЬ і з Його уст виходить #знання й РОЗУМ» (#Приповістки 2:6). «Але дух людини та #натхнення від Вседержителя дають йому РОЗУМ» (#Йов 32:8). «Коли ж у кого з вас недостає ПРЕМУДРОСТИ, нехай просить у Бога, Котрий дає всім щедро та й не осоромлює, то й дасться йому» (#Яків 1:5).

Канал «Дорожных щепок» в Telegram:
https://t.me/shchepki

Leave a Reply

Secondary Sidebar

%d bloggers like this: