Skip to content

Росія, Україна, Сирія: за які гріхи?

Росія, Україна, Сирія: за які гріхи? published on No Comments on Росія, Україна, Сирія: за які гріхи?

#ГоворитУсталость. Це не пост, це питання. От, виявилось багато спеціалістів по Божому суду в Кемерово за ці дні. Від текстів деяких ‘богословських роздумів’ християн в мене волосся ставало дибки, звідки в людей така впевненість саме від імені Бога проголошувати ці суди. Тому питання до цих спеціалістів-християн по Божому суду після перегляду сотень і сотень відповідних коментарів: від цитування віршів з Біблії, до поезії… Не спішіть реагувати, коли вам кров вдарить в голову від питання, просто подумайте над ним і логікою, і що є справжнім джерелом вашої – спеціалістів по Божому суду – впевненості і проголошення. 

Якщо смерть дітей і молодих дорослих в Кемерово в пожежі ви сміливо та безапеляційно визначаєте як Божий суд над маленькою групою людей за гріх всієї Російської федерації – анексію Криму та агресію на Східну Україну, то…

І якщо наглу смерть дітей вважаєте саме карою за гріхи саме їхньої влади, чи батьків, чи родичів, чи інших жителів Кемерово, то…

Чи являється карою Божою смерть безневинних дітей на Донбасі і в Сирії, якщо смерть безневинних дітей в Кемерово є карою Божою за гріхи Росії? (Управляючий принцип).

Якщо ТАК, то за які гріхи Сирії (де воює між собою три угруповання), чи за які гріхи України (де відбулося вже дві Революції Гідності і чотири роки йде війна)?

Але якщо НІ, то як ви визначаєте, де смерть саме дітей є карою Божою за гріхи і провини країни, нації і батьків в соціально-політичних, а не побутових ситуаціях, а де не є карою Божою, і вони вмирають в Сирії і на Донбасі безневинно?

За яким принципом ви визначаєте рівень чи ступінь гріховності чи безневинності країни, чи регіону країни, чи народу в цілому?

Чи означає це, що в Україні і Сирії:

  1. не було гріхів за які мала би бути кара Божа на дітей, щоб вони гинули страшною смертю,
  2. такі гріхи були, але відбулося національне покаяння, і тому діти в Україні і Сирії карі Божій не підлягають, але гинуть безвинно,
  3. зовсім немає національних гріхів, таких як, наприклад, донецька мафія (див. мій пост “Донецкие фантомные боли” нижче), чи олігархізм і страшна високодержавна корупція в Україні чи ІДІЛ в Сирії, за які могла би бути кара Божа?

Чому ставлю Сирію і Україну поряд? Бо саме ви – спеціалісти по Божому суду – писали про ці дві країни в своїх постах і коментарях, чи “перешерах”: сотнями, сотнями і сотнями… Це не я ставлю їх поряд, я включаю ці дві країни в своє питання як наслідки прихованої від мене вашої логіки, яку я не можу зрозуміти…

На якій основі, за якою логікою, за яким методом біблійно-богословського чи філософського чи релігієзнавчого аналізу ви приходите до своїх таких логічних умозаключень щодо смерті дітей в Кемерово, як суду Божого?

Нагадаю, що моє питання стосується саме спеціалістів-християн по Божому Суду. І моє питання виглядає надто дитячим на фоні того, що ви – спеціалісти по Божому суду – писали чи поширювали навіть з матюками про кемерівських дітей (хоча дехто з вас вибачався за матюки на дітей, але з суттю ви писали, що повністю погоджуєтесь), що згоріли в Кемерово.

Я просто хочу як християнин запитати у вас, християн-спеціалістів: як ви розрізняєте по рівнях гріхи людей і країн, і розрізняєте смерть дітей в умовах війни – де кара Божа, а де ні? Чому смерть дітей в Кемерово – страшний суд Божий, а смерть дітей в інших країнах – ні? Яким чином ви отримали цю інформацію від Бога, чи за яким логістичним аналізом прийшли до таких висновків, як спеціалісти по Божому суду?

Своєю думкою я поділюся теж, пізніше… І, ні, я не “сєпар”, і не “русьміровець”, і мої погляди щодо Революції гідності не змінились. Читайте мій блог, якщо що… За моє питання ви можете мене назвати падлюкою. І в очах Божих воно так і є: я дійсно грішник, що заслуговує на смерть, але все ж уповає на Божу любов і милість на Його Суді, саме через безневинну смерть Христа на Хресті…

Вірую, Господи, допоможи мені в моєму зневірстві в багатьох християнах і пасторах…

Leave a Reply

Secondary Sidebar

%d bloggers like this: