Skip to content

You are funny! — That’s why I’m here!

You are funny! — That’s why I’m here! published on No Comments on You are funny! — That’s why I’m here!

Дятлик ОльгаЦе моя асистент Ольга.

— You are funny!

— That’s why I’m here!

А ще — вона моя рідна сестра, сьома в нашій сім’ї (всього нас одинадцять). Перша з другої татової половини першої маминої дюжини 🙂 А ще в неї дуже тонке, проте потужне почуття гумору!

Оля (Йога, Олка, Неті, Лора, Франческа, Хельга), дякую що ти є в нашій сім’ї! І за всю твою неоцінену допомогу по роботі!

Хочу порекомендувати її блог, кому цікаві “екзистенційні тріски” у жіночому виконанні http://olga.dyatlik.net 🙂 

Допис з її блогу від 15 грудня 2011 (під час річної інтернатури в L’Arche Daybreak в Канаді):

Вчора я відвідала New House. То була дуже гарна вечеря. Я була дуже щаслива, коли Робін (core member), якому 22 роки сказав: “Oh my God, here is OLGA!” (О Боже, тут – Ольга). Він запам’ятав моє ім’я! 🙂 Місяць тому він молився на Dayspring (вечір у п’ятницю, коли вся спільнота L’Arche Daybreak збирається для прославлення та молитви): “Я молюсь за моїх батьків, за Темі, за Майкла, за Оооо-Іііі-аххх…. Йогу (на аглійській мові це звучить як Yoga)”. Місяць по тому він вже знає моє ім’я як Olga, що мене дуже радує. Ще багато core member-ів продовжують називати мене Йогою, Олкою, або взагалі Неті, Лорою. Мені потрібно було змінити своє ім’я перед поїздкою до Канади. Та зрештою, що таке ім’я? Тут, у Ларші, для мене набагато більше значать посмішка, доброзичливий погляд і слова “I like you, Olga” (Ти мені подобаєшся), “You are funny” (Ти – прикольна) або “You are crazy” (Без перекладу), на останні я відповідаю: “That’s why I’m here” (Тому я і тут) 🙂

Leave a Reply

Secondary Sidebar

%d bloggers like this: